Yükleniyor..
about-page

HAKKIMIZDA

Ofis Park

1972 yılından bu yana mobilya sektöründe hizmet veren firmamız 2012 yılında OFİSPARK markası ile ofis mobilyalları üretimine başlayıp ve kısa sürede sektörün önemli markalarından biri haline gelmiştir.

OFİSPARK kurulduğu günden bu yana müşterilerin iş yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli ürünler sunmayı, müşterileri, çalışanları ve rakipleri tarafından tercih edilen bir kuruluş olmayı kendine ilke edinmiştir. Müşterilerimiz ile ilişkilerimiz satışla birlikte sona ermez aksine ürünlerimizi satın almalarıyla birlikte başlar ve devam eder. Müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışıyla hareket eden firmamız, başarısının sırrını, değişen müşteri ihtiyaçlarını ve rekabet koşullarını hızla algılayıp, üretim-satış ve pazarlama stratejilerini bana uygun olarak hayata geçirerek uygulamaktadır. OFİSPARK, kişilerin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak, her zaman müşterilerine beklentileri ve ötesinde; çalışma standartlarında esnek, öncü ve yaratıcı çözümleri ile yaşamlara değer katan, onları farklı kılan, kaliteli, ekonomik, estetik, insan sağlığına uygun modüler ofis mobilyaları tasarlayıp sunarak müşterinin yaşam tarzlarını farklılaştırmayı, ofis yaşantılarına yardımcı olmayı ve yaşam kalitelerini yükseltmeyi hedeflemektedir. Dolayısıyla yeni ürünler geliştirmeyi sürdürüyor, iyileştiriyor, daha iyi ve daha verimli olmaya çalışıyoruz.

Hiçbir şey daha iyisi yapılmayacak kadar iyi değildir. ; bu yüzden yaptığımız her şeyde sürekli gelişim felsefesi ile çalışıyor, yaratıcılık, estetik, ergonomi ve fonsiyonelliği bir araya getiriyor ve ofismobilyalarını tüm perspektiflerden ele alarak farklı sililer oluşturuyoruz. Tasarımda kullanılan malzemeye, üretimden satışa, satış sonrası desteğe varıncaya kadar kaliteyi bir yaşam felsefesi olarak kabul ediyoruz. Üretkenliğimiz sayesinde her zaman farklı olan ve farkındalık yaratan işletme olarak algılanmak istiyoruz. Kullanışlı mobilyalarımızı akıllı çözümler ile birleştirerek, iş yerimizi daha keyifli ve verimli bir çalışma ortamına dönüştürmeniz için sizden destek alıyoruz. Müşterilerimizin yaratıcılığını tetikleyecek ürünler ve özgür seçim olanakları sunuyor, bilgilerimiz ve çözümlerimizle daha konforlu, daha estetik, daha ergonomik ofisler oluşturmasına yardım ediyoruz.

Türkiye’nin ofis mobilyalarının üreticisi OFİSPARK bugün 16.000m2 alanında kurulmuş olup 4.500 m2 kapalı alanı aşan üretim tesislerinde ofis, kültür merkezi ve kampüslere tüm sosyal yaşam alanları için mobilyada yeni çözümler üretmeye devam ediyor.

Pazar payını şimdiden belirli bir seviyeye getiren mesleki eğitimli üst düzey yöneticilerimiz iç piyasadaki pazar payını arttırabilmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Ofis Park